מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לאירוע בלתי נשכח!

חתונה בטבע בגן אירועים פסטורלי

היום הגדול הגיע, יש לכם תאריך לחתונה ? לכבוד לנו רב להציע לכם את גן האירועים- PORTAL EVENTS, אשר נמצא בלבו של הטבע. זהו גן אירועים באזור השרון שבו תוכלו לממש את היום המיוחד שלכם ולהפוך אותו לקסום ובלתי נשכח.

חתונה בטבע הינה החלום של רוב המאורסים, אשר רוצים להתחתן במקום פסטורלי שבו ניתן להגשים חלום, כמו כן הגן עטוף בשלל פרחים ועצים יפייפיים, האווירה קסומה בעלי השמחה והאורחים נסחפים לאווירה אחרת מכל אולם אירועים או גן אירועים רגיל. כבר בקבלת הפנים ניתן לחוש באווירה החמה והייחודיות שאין לה תחליף, הכניסה מעוצבת באופן מיוחד והאורחים מתכבדים בקבלת הפנים המרשימה שעוצבה ע”י טובי מעצבי החתונות. זהו לא עוד אירוע רגיל! החתונה בטבע תסחוף את האורחים שלכם ואתכם בעלי השמחה למקום שלא חלמתם! רחבת הריקודים הגדולה שלצדה בר אלכוהול מובחר. זרקורים על רחבת הריקודים ובריכה גדולה לאפטר פרטי!

זהו אחרי החתונה ?

טוב לאחר שהזמנתם את האורחים וכולם נהנו מהאווריה הקסומה ומהחתונה המופלאה.. זהו חושבים שלא ידברו על החתונה שלכם ? זהו שזאת רק ההתחלה האורחים שלכם לעולם לא ישכחו חתונה שכזאת, זאת לא עוד חתונה רגילה בגן אירועים או אולם אלא חתונה בטבע! החלום של כל אדם מתגשם במקום אחד ומיוחד.

אז מה חושבים שהגזמנו ?

בואו להתרשם תראו ותתרשמו לבד! PORTAL EVENTS חתונה בטבע נעשה הכל בכדי שאתם תחוו גם את האירוע הקסום הזה.

בכמה צעדים פשוטים ניתן להגשים חלום.

  • בודקים תאריך פנוי.
  • קביעת פגישה.
  • באים להתרשם.
  • שומעים מספר המלצות.
  • סגירת אירוע.

PORTAL EVENTS גני אירועים בשרון הנו המקום האולטימטיבי להגשים את חלומכם, להתחתן תחת כיפת השמים באווירה קסומה ובגן פסטורלי לחלוטין אז צרו עמנו קשר ונרכיב עבורכם ערב קסום ובלתי נשכח! צור קשר